Шахтар – Металіст 1925 – 2:0

Гол: Зубков, 59. Криськів, 78

Недільну програму 16-го туру української Прем'єр-ліги завершив матч на "Арені Львів", у якому донецький Шахтар приймав харківський Металіст 1925. "Гірники" здобули перемогу завдяки голам Олександра Зубкова та Дмитра Криськіва.

У першому таймі команди не зуміли відзначитися забитими м'ячами. Після перерви чинні чемпіони України грали першим номером і вирвали важливу перемогу з рахунком 2:0. Голами відзначилися Олександр Зубков та Дмитро Криськів. Останній реалізував пенальті.

Шахтар наблизився до Полісся та Дніпра-1 у чемпіонській гонці

У наступному турі Шахтар 8 грудня прийматиме рівненський Верес, а Металіст 1925 зіграє 11 грудня проти Олександрії. Варто зазначити, що 17-й тур стане заключним у чемпіонаті України в 2023 році.