Команди приберегли голи на другий тайм. Спершу Ярослав Ракіцький неймовірним чином склався після подачі з флангу та сідницями чи то попереком загнав м'яч у сітку. Однак переможний рахунок "гірники" не втримали. Все через 9 хвилин Феєнорд зрівняв цифри на табло 1:1, пише 24 канал.

Детальніше про гру Магічні сідниці Ракіцького: Шахтар ледь не переграв Феєнорд у Лізі Європи – відеоогляд матчу

Після дивного голу

Ні Шахтарю, ні Феєнорду більше не вдалось забити. У підсумку – 1:1 у першому поєдинку. Доля путівки у чвертьфінал Ліги Європи визначиться 16 березня у Роттердамі.

Статистичний портал WhoScored роздав оцінки футболістами за гру. Найкращим гравцем матчу став захисник та автор дотепного голу Шахтаря у цій зустрічі Ракіцький – 7.4 бала.

А от найгіршим польовим гравцем "гірників", який розпочав матч зі старту став Лассіна Траоре – 6.2. Нижчі оцінки за нього отримали лише гравці, які з'явились на полі із заміни.

У складі суперника найкращим став Уссама Ідріссі – 7.3 бала. Лівий вінгер виступає за Феєнорд на правах оренди. Так його контракт належить іспанській Севільї.

Шахтар – Феєнорд: оцінки гравців
Шахтар – Феєнорд: оцінки гравців / Скриншот із WhoScored

• Нагадаємо, що 33-річний захисник повернувся у Шахтар після 4-річної перерви. За цей час Ракіцький пограв у ворожій Росії та Туреччині.
  • У середині січня 2023 року підписав повноцінний контракт із "гірниками" до кінця червня 2023 року, але з умовою пролонгації угоди ще на рік.
  • За донеччан Ярослав вже встиг провести 3 матчі, у яких забив два голи та одного разу асистував на партнера по команді.