На 8-й хвилині Додо вимагав пенальті, коли Менді вхопив його за плече, а на 68-й Каземіро цілком міг отримати другу жовту за підкат проти Мудрика.

Дивіться також Проти Бенземи немає прийому: Шахтар у бойовому матчі поступився Реалу – відео

Перший момент. Він кладе на нього руку, і вони обоє зупиняються. Це не відповідальність VAR, але він не повинен чіпати його рукою. Якби суддя засвистів, довелося б це проковтнути. Для мене це більше телевізійний пенальті, ніж реальність на полі. Захисник не має так грати... Якщо призначать пенальті, у тебе не буде аргументів.

Другий. Він пробачив Каземіро другу жовту, це фол ззаду. Але він навіть порушення не зафіксував,
– заявив Гонсалес.

Реал – Шахтар: коротко про матч

• На 14 хвилині гри Марлон втратив м’яч у власній штрафній, що призвело до легкого взяття воріт у виконанні Каріма Бензема.
  • До перерви український колектив вирівняв становище. Микола Матвієнко закинув м’яч до чужої карної зони, де елегантною передачею грудьми Алан Патрік вивів на вільний простір Фернандо, який розстріляв голкіпера Куртуа – 1:1.
  • На 61 хвилині командну комбінацію "галактікос" замкнув Бензема з передачі Вінісіуса Жуніора. На це відповіді у підопічних Де Дзербі не знайшлося – 2:1.
  • Зауважимо, що Бензема забив 1000-й гол Реала у Кубку чемпіонів/Лізі чемпіонів.