Шахтар – Чорноморець 3:0

Голи: Судаков, 19, Сікан, 23, Кевін, 56 (пенальті)

На тижні суперники вже зустрічалися між собою, зігравши перенесений поєдинок 12-го туру УПЛ. Тоді героєм переможного поєдинку (4:1) став бразилець Марлон Гомес, який оформив хет-трик, пише 24 Канал.

Шедевр Судакова та черговий гол Сікана

Шахтар та Чорноморець дуже добре вивчили один одного, а тому розпочали поєдинок без розвідки. Вже на 19-й хвилині Судаков неймовірним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м'яч до сітки воріт Варакути.

Через кілька хвилин "гірники" подвоїли перевагу. Ракіцький зробив філігранний навіс до штрафного майданчика прямо на Сікана. Удар форварда головою був бездоганним. 2:0 – вже на 23-й хвилині Шахтар зробив комфортним рахунок. До речі, цей гол став 10-м для Данила у нинішньому сезоні чемпіонату УПЛ.

На початку другого тайму Сікан заробив пенальті. Форварда "гірників" збив Варакута і арбітриня матчу Анастасія Романюк вказала на позначку. Одинадцятиметровий реалізував бразилець Кевін, який пробив у правий від голкіпера кут воріт.

У підсумку Шахтар вдруге за тиждень переміг Чорноморець з перевагою у три м'ячі.

Відеоогляд матчу Шахтар – Чорноморець

• Команда Маріно Пушича продовжує лідирувати в чемпіонаті. За три тури до завершення "гірники" випереджають Динамо на 4 бали.
  • Чорноморець зазнав п'ятої поспіль поразки. "Моряки" замикають десятку команд УПЛ. Однак від зони перехідних матчів їх віддаляють лише чотири бали.