Єдиний та переможний гол у зустрічі забив Данило Сікан. До фінального свистка обидва колективи мали свої моменти, але не змогли їх реалізувати. Шахтар мінімально у Гамбурзі переміг Барселону 1:0.

Варто прочитати Гравці впорались феноменально, – Пушич оцінив історичну перемогу Шахтаря над Барселоною в ЛЧ

Хаві: Ми заслужили на поразку

Після поєдинку головний тренер Барселони Хаві прокоментував поразку своєї команди від "гірників". Клубна легенда запевнив, що у матчі проти українського клубу його підопічні провели одну із найгірших ігор під його керівництвом.

Також Хаві додав, що його команда переживає не найкращий період у цьому сезоні-2023/2024. І це потрібно визнати.

Наставник Барселони запевнив, що потрапляння у плей-офф Ліги чемпіонів залежить лише від його команди. У наступній зустрічі іспанці прийматимуть Порту, яке йде другим у групі "Н". Після поразки від Шахтаря Хаві зізнався, що його команда переживає психологічні проблеми, але навіть у такій складній ситуації повинні пробитись у наступний етап ЛЧ.

"Ми загалом виступаємо неправильно, у нас проблеми в атаці та обороні. Моє завдання – повернути гравцям упевненість і динамізм. Потрібно визнати: ми перебуваємо на спаді. Зараз нам потрібно перезапуститися, наразі поки ще нічого не втрачено. Але ми не задоволені своїм рівнем гри. Потрібно, щоб наші травмовані гравці повернулися. Я думаю не про міжнародну перерву, а про те, щоб повернути наших гравців і повернути задоволення від гри. Мене більше турбує стан і почуття впевненості своїх гравців, а не міжнародна перерва", – відповів Хаві.

Сьогодні (7 листопада – 24 Канал) Шахтар добре захищався і добре діяв у перехідних фазах. Ми заслужили на поразку. Ми не мали права програвати сьогодні, але зробили це,