5 листопада після матчу Ліги Європи проти "Зорі" у грецькому клубі було виявлено чотири випадки захворювань на коронавірус. Серед яких був і українець Євген Шахов. Дещо пізніше позитивний тест на COVID-19 був вже у в Дмитра Чигринського. Гравці успішно пройшли період самоізоляцію та вже готові повернутись до тренувань команди, повідомляє Meta-ratings.

Варто дізнатись У "Зорі" – спалах коронавірусу

Повернення українців

Шахов вже готовий вийти на поле у найближчому матчі грецької Суперліги, який відбудеться 22 листопада проти "Лариси". А вже після того через чотири дні на команду українців чекає поєдинок Ліги Європи проти "Зорі" (26 листопада).

Участь Чигринського ж у найближчих зустрічах поки залишається під питанням.

Додамо, що у обидва українські легіонери зіграли у попередньому матчі проти луганського клубу. Чигринський провів на полі всі 90 хвилин, а от Шахов зіграв 70 хвилин. Той поєдинок завершився розгромною перемогою греків 1:4. Єдиний гол за українську команду забив Владислав Кочергін.

  • Після трьох турів команда Віктора Скрипника замикає групу G, український клуб не зумів здобути ще жодного очка. Лідирує англійський "Лестер" – 9 пунктів. Їм "у спину дихає" "Брага" – 6 набраних очок.
  • Грецький суперник перебуває на третій сходинці, у їх активі лише 3 пункти.