На думку відомого коментатора, сезон-2023/2024 стане останнім у тренерській кар'єрі наставника Динамо. Тому Мірча Луческу захоче поставити мажорну та переможну крапку на своїй роботі тренера.

Цікаво Союзниця Росії запросила вихованців Динамо на збори: кияни відзначились патріотизмом

Циганик: Для Луческу буде принципово виграти якийсь турнір та поїхати додому з кубком

Ігор Циганик впевнений, що "Містер" зробить усе, аби його команда здобула бодай один трофей у наступному сезоні, аби з кубком повернутись додому. Про це свідчить і підбір футболістів та повернення капітана збірної України Андрія Ярмоленка.

Я на 99% впевнений, що наступний сезон – останній у тренерській кар'єрі Луческу. У нього останній рік за контрактом та останній шанс піти переможцем. Вибудовувати стратегію на кілька років і робити якісь ставки зараз буде не дуже добре,
– сказав український журналіст.

"Для Луческу буде принципово виграти якийсь турнір та поїхати додому з кубком. Якщо сезон буде невдалим, кінець кар'єри буде "змазаним". Це розуміють і футболісти. Луческу ще взимку говорив з Ярмоленком, але тоді був контракт. Тепер Ярмоленко повернувся. Луческу дуже розраховує на нього та хоче, щоб його харизма витягла молодих гравців на наступний рівень", – додав Циганик.

Журналіст зробив ще прогноз на нового тренера Динамо після відходу Луческу. Наступником румуна може стати Олександр Шовковський, який входить у тренерський штаб Мірчі, та заміняв "Містера", коли тому робили операцію на нозі.

Уболівальники та сам Луческу вже на власні очі побачив, як гратиме Динамо під керівництвом СаШо.

Нагадаємо, що вже 30 липня Динамо проведе свій перший матч у сезоні-2023/2024. Суперником "біло-сині" буде Минай.

Динамівська кар'єра Мірчі Луческу

  • Прихід румунського фахівця у Динамо викликав шквал обурень фанатів киян. Адже до цього Мірча Луческу очолював головного конкурента "біло-синіх" та ворога на футбольному полі – Шахтар. Прихід "Містера" у київський клуб відбувся у липні 2020 року.
  • Вже у своєму першому сезоні на чолі киян привів команду до требла (трьох перемог) – у чемпіонаті, Кубку та Суперкубку України.
  • На чолі киян Мірча провів вже 103 офіційні матчі.