Севілья – Манчестер Юнайтед 2:1

Голи: Сусо, 26, Де Йонг, 78 – Фернандеш, 9

До речі: Інтер – Шахтар: анонс півфінального матчу Ліги Європи

Хід півфіналу

Старт матчу не віщував нічого поганого для "Севільї", але саме іспанці першими пропустили, пише 24 канал.

"Червоні дияволи" заробили пенальті після використання системи VAR: одинадцятиметровий впевнено реалізував португалець Бруну Фернандеш.

На 14-й хвилині рахунок міг стати 2:0. Фред у штрафному "прибрав" оборонця та пробив. На жаль для бразильця, він не влучив у ствір воріт.

Перший гострий момент у "Севільї" був на 16-й хвилині. Окампос у штрафному вийшов на ударну позицію та пробив. Де Хеа блискуче парирував удар.

"Севілья" домінувала після пропущеного голу і втілила перевагу у гол. Іспанці розгорнули швидку атаку через лівий фланг і Регілон прострілив на Сусо. Останній впевнено прошив Де Хеа.

Англійці відповіли на контроль "Севільї" гострим ударом Марсіаля. Француз пробив з-за меж штрафного, але не влучив.

На 39-й хвилині воротаря "Севільї" Бону зі штрафного потурбував Решфорд. Голкіпер не без проблем парирував удар.

Уже в компенсований до першого тайму час "Севілья" грубо обрізалася на своїй половині поля. Цим майже скористався Фернандеш.

Бруну завдав дальнього удару, проте Бону здійснив прекрасний порятунок.

Відразу по перерві Бону в чергове врятував "Севілью". Грінвуд опинився на розкішній ударній позиції, але голкіпер вчасно зблизився з хавбеком та відвів загрозу.

Ще через декілька хвилин Бону довелося знову рятувати партнерів. Марсіаль з близької відстані намагався прошити воротаря, але той парирував удар.

На 53 хвилині Бону став Богом для "Севільї": після того, як Банега втратив м'яч, Марсіаль вийшов віч-на-віч з воротарем, але переграти голкіпера не зміг.

"Севілья" помітно підсіла після перерви і гол у ворота іспанців помітно назрівав. Однак провести швидкий гол у другому таймі МЮ не вдалося.

У середині тайму "Севілья" перехопила ініціативу, але іспанцям не вдавалося створювати справді гострі моменти.

Несподівано на 78 хвилині "Севілья" вийшла вперед. Навас з правого флангу навісив на Де Йонга і той легко прошив Де Хеа. Після голу між гравцями МЮ Фернендешом та Ліндельофом виникла гаряча словесна перепалка.

До завершення матчу футболісти МЮ так і не встигли відігратися. У фіналі "Севілья" зіграє з переможцем пари "Інтер" – "Шахтар".