Севілья – Барселона 0:3

Голи: Рафінья, 21, Левандовський, 36, Гарсія, 50

Вже на початку першого тайму Севілья двічі могла забивати, якби не тер Штеген та погана реалізація моментів, то рахунок у матчі був би вже 2:0 на користь господарів. За погану реалізацію Севілью покарала Барселона, яка вже на 21-й хвилині розмочила нулі на табло, повідомляє 24 канал.

Цікаво побачити Як у добрі часи: Коноплянка забив розкішний гол зі штрафного – відео удару

Дембеле розігнав швидку контратаку, віддав на Левандовського. Роберт елегантно перекинув голкіпера, але Фернандо вибив м'яч із лінії воріт. Однак зробив це вкрай невдало, прямісінько на Рафінью, який головою відкрив рахунок 0:1.

До перерви м'яч ще одного разу побував у сітці воріт Севільї. Кунде класно побачив відкривання Левандовського. Роберт красиво обробив передачу грудьми та другим дотик відправив м'яч у ворота господарів. Ось так легко каталонці подвоїли перевагу у рахунку 0:2.

Могла Барселона забити ще один гол у роздягальню. Але Дембеле перекинув не лише голкіпера, а й ворота.

Повне домінування каталонців

Ще один раз м'яч побував у сітці воріт Севільї вже після відпочинку. На 50-й хвилині Кунде класно скинув головою на Гарсію, який в один дотик забив третій гол Барселони у зустрічі – 0:3.

Через 10 хвилині міг Левандовський оформлювати дубль. Але захисник та голкіпер Севільї стали на заваді голу.

Мав Роберт ще одну нагоду, але перекинув голкіпера вдруге не зумів.

Барселона розгромила Севілью на очах її уболівальників – 0:3.

• Каталонський клуб після 4-х турів йде на другій позиції у турнірній таблиці, поступаючись лише двома очками Реалу – 12 проти 10-ти у Барселони.
  • Севілья з одним балом не може вибратись із дна таблиці – 17-те місце серед 20 клубів.

Севілья – Барселона: відеоогляд матчу