Ювентус – Сампдорія 2:0

Голи: Роналду, 45+7, Бернардескі, 67

Дивіться також: Гарматний гол Ярмоленка врятував "Вест Хем" від поразки в АПЛ: відео

Футболісти "Ювентуса" оформили чемпіонство за два тури до закінчення Серії А. "Стара синьйора" у домашньому матчі з рахунком 2:0 обіграла "Сампдорію", повідомляє 24 канал.

Вирішальний момент стався в кінці першого тайму, вже у доданий час. Господарі оригінально розіграли штрафний, і ніким не прикритий Кріштіану Роналду точним ударом під штангу відкрив рахунок.

У другому таймі туринський колектив подвоїв свою перевагу на 67-й хвилині. Причому Федеріко Бернардескі в 27 матчах забив свій перший м'яч у сезоні. Він вдало добив після того, як воротар відбив потужний "постріл" Кріштіану.

Ювентус – Сампдорія відеоогляд матчу

"Ювентус" – вдев'яте поспіль чемпіон Італії

• "Ювентус" набрав 83 очки та став недосяжним для переслідувачів за два тури до кінця сезону.
  • Клуб в дев'ятий раз поспіль став чемпіоном Італії – це рекордна за тривалістю серія в п'ятірці провідних європейських ліг.
  • За всю історію "Ювентус" завоював свій 36-й національний титул і з великим відривом лідирує за цим показником в Італії – у "Мілана" та "Інтера" по 18 чемпіонств.