Федерер втратить обличчя, якщо буде на таке реагувати

Після технічної поразки збірної України Стаховський адресував твіт з претензіями Роджеру Федереру і Стену Вавринці. В інтерв'ю Sport.ua Стаховський розповів про реакцію швейцарців.

До теми Шанси високі: в УАФ зробили заяву про долю апеляції по технічній поразці збірної України

Якщо Роджер буде на таке реагувати, то він же втратить своє обличчя. Йому ж не можна бути причетним до жодного скандалу. Зі Стеном ще не розмовляв, але я його впіймаю, з ним ми ще обговоримо це питання. Це був маленький тролінг, я ж розумію, що вони мають мало впливу на те, що там відбувається,
– сказав Стаховський.

Також Стаховський поділився власними переживаннями, коли дізнався, що Україна отримала технічну поразку.

"Мені було дуже неприємно. Але стало смішно після того, як з’явилася інформація про те, що до того грали дві команди з різних кантонів з позитивними тестами, і це не викликало жодних проблем", – сказав Сергій.

Водночас Стаховський вважає, що Україна може виграти справу у Спортивному арбітражному суді Лозанни (CAS).

"У регламенті було прописано, що Україна може виставити на матч другу команду, але не були прописані часові рамки. Україні дали 24 години, ці рамки не були прописані в регламенті УЄФА. Вважаю, що цей результат може бути або анульований, або матч все ж зіграють", – додав тенісист.

Що відомо про технічну поразку збірній Україні

  • Поєдинок 6-го туру Ліги націй Швейцарія – Україна був скасований 17 листопада 2020 року через спалах коронавірусу в українській делегації.
  • Головний лікар кантону Люцерн відправив збірну України на карантин.
  • Українська збірна була готова зіграти матч, оскільки мала у складі понад 13 здорових футболістів. Саме цього вимагає УЄФА.
  • Однак остаточне рішення все одно залишалося за місцевою владою. Вона прийняла рішення, що матч не може відбутися.
  • В УЄФА прийняли рішення зарахувати збірній України технічну поразку. Своє рішення в УЄФА аргументували тим, що Україна не зробила достатньо, аби гра відбулася.
  • Через поразку України вилетіла з елітного дивізіону, а Швейцарія – зберегла прописку. Українська асоціація футболу (УАФ) подала апеляцію у CAS. Слухання відбудеться 16 лютого 2021 року.