32-річний український опорник вийшов у стартовому складі Вестерло та допоміг супернику забити у першому таймі. Сидорчук хотів перервати передачу у воротарський майданчик, але зрізав м'яч у власні ворота. М'яч залетів у сітку володінь господарів за якоюсь неймовірною траєкторією польоту, яка дезорієнтувала навіть голкіпера Вестерло, пише 24 Канал.

Дивіться також Нападник збірної України оформив дубль за 6 хвилин в Англії: феєричне відео

Курйозний автогол українця

Щоправда, цей курйозний автогол Сергія ніяк не вплинув на результат його команди, яка до цього вже наколотила чотири м'ячі у ворота Серкля. З рахунком 4:1 команди пішли на перерву.

Відео автогола Сидорчука за Вестерло

Друга частина поєдинку не була багатою на результативні удари. Лише у компенсований до матчу час Серкль відквитав ще один гол та встановив остаточний рахунок зустрічі 4:2.

Слід відзначити, що із 69-ї хвилини Вестерло грало у меншості через вилучення флангового захисника Тура Ромменса. А Сидорчук відіграв усі 90 хвилин.

• Завдяки цій перемозі Вестерло набрало вже 25 балів та йде посідає 10-те місце у турнірній таблиці Жупіле ліги. Серкль із 33 очками йде 7-м.
  • Свій наступний поєдинок клуб Сидорчука проведе 3 лютого вдома проти Левена у рамках 24-го туру чемпіонату Бельгії.