Обидва голи український форвард забив у першому таймі матчу проти Лідса. Вже на 16-й хвилині друга команда Сандерленда розмочила нулі на табло завдяки м'ячу Джонса 0:1. Далі за справу взявся Назарій Русин, передає 24 Канал.

Дивіться також Бенфіка оформила розгромну перемогу: Трубін пропустив принизливий гол – відеоогляд

Швидкий дубль українця

Шість хвилин знадобилось українцю, аби оформити дубль. Спершу Назарій продемонстрував техніку та володіння м'ячем, пробивши з-під суперника.

А вже у своєму другому взятті воріт господарів відгукнувся на передачу на хід, відірвався від оборонців Лідса, "пошив у дурні" голкіпера та зробив рахунок матчу розгромним – 0:3 на користь Сандерленда U-21.

Відео дублю Русина за Сандерленд U-21

У поточному сезоні-2023/2024 Русин взяв участь у 17 матчах, у яких забив 4 голи (3 з яких за другу команду Сандерленда) та віддав 2 асисти.

• Нагадаємо, що українець у вересні 2023-го року підписав контракт із "чорними котами" – до кінця червня 2027-го року. Також є опція пролонгації угоди ще на рік. Але заграв нападник не одразу. Все через проблеми із документами.
  • 24 вересня 2023 року провів свій перший матч в Англії.