Ще з 2014 року прийняв пропозиції ворога

У тимчасово окупованому Херсоні російська влада вирішила створили новий футбольний клуб на базі вже наявного Кристала. Пропагандистські телеграм-канали повідомили, що нова команда отримала назву Фрегат.

Читайте також Бордо викупив у Шахтаря футболіста збірної України

Головний тренером проросійської команди став Сергій Шевченко. 64-річний спеціаліст, який раніше очолював український футбольний клуб Миколаїв, напередодні цього призначення зустрівся з представником самопроголошеної Херсонської військово-цивільної адміністрації.

Цікаво, що це вже далеко не перша зрада Сергія Шевченка. Після анексії Криму фахівець очолив Таврію, яка виступала в чемпіонаті окупованого Криму. також цей тренер із проросійською позицією із лютого по червень 2016-го працював асистентом головного наставника у російському Сахаліні.

Що відомо про тренера-зрадника із України

  • Свою тренерську кар'єру розпочав у 2002-му у Нефтянику. Повернувся туди у 2009-му році. Під час перерви працював із Ігросервісом та Севастополем. де був помічником головного коуча.
  • У липні 2010-го знову повернувся до Севастополя.
  • Із початку 2011-го працював асистентом тренера у Таврії. А вже через три роки обійняв посаду головного наставника команди.
  • У 2016-му поїхав у ворожий російський чемпіонат. Навіть після цього повернувся в Україну та очолив український Кристал, який виступав за Херсон. Однак очолював команду лише з 27 січня по 15 лютого 2021 року.
  • Наприкінці червня того ж року став тренером клубу з Миколаєва, де протримався лише три матчі.