Інтерес зберігається

Війна поставила на паузу футбол в Україні, але це не заваджає продовжувати цікавитись українськими футболістами. Торіно уважно стежить за забивним форвардом, який закінчив першу частину сезону у статусі найкращого бомбардира ліги.

Цікаво побачити У зруйнованій Бородянці вперше після окупації відбувся матч за участі ветеранів Динамо

Дніпровський клуб може отримати пропозицію від Торіно вже влітку 2022 року. Про це повідомив журналіст Ігор Циганик. Все залежить від того, наскільки довго в Україні затягнеться війна, яка може фатально вплинути на новий сезон. Адже нинішній сезон вже достроково закінчений.

Наразі Довбик тренується та грає у футболці Динамо. Форвард приєднався до киян, щоб отримати ігрову практику у благодійних поєдинках. Після чого футболіст разом із динамівцями вирушить у розташування збірної України, за яку зіграє проти Шотландії.

Торіно – середняк Серії А, після 34-х зіграних матчів клуб йде 11-м у таблиці, маючи у своєму активі 44 очко.

Статистика Довбика у першій частині сезону

  • У першому колі Довбик 18 разів з'являвся на футбольному полі. За зіграний час забив 14 голів та зробив 5 результативних передач.
  • Завдяки такій статистиці нападник Дніпра-1 став найкращим бомбардиром УПЛ за підсумками першої частини сезону УПЛ. Футболісту вдалось випередити динамівця Віктора Циганкова.