У неділю, 25 червня, відбулися фінальні змагання синхронних стрибків у воду з 10-метрової вишки. Україна здобула третю медаль на змаганнях Європейських ігор-2023 у цьому виді спорту, пише 24 Канал.

Друга медаль на Європейських іграх для обох стрибунів

Для Болюха та Середи ця перемога вже не перша на турнірі у Ряшові: Олексій здобув командне "золото" у змішаній команді, а Кирило разом із Ксенією Байло тріумфував у стрибках з 10-метрової вишки. Також спортсмени вперше в історії стали чемпіонами Європи у цій дисципліні!

Українські спортсмени захопили лідерство після першого стрибка й трималися на вершині до п'ятого, коли їх перегнав дует із Великої Британії. Але 83.16 бала за ґвинтовий стрибок у шостій спробі повернули Болюха та Середу на перше місце, що й принесло Україні третю перемогу на турнірі. До трійки також увійшов дует з Великої Британії та Італії.