5 травня у Монреалі стартував другий етап Кубка світу зі стрибків у воду. У перший змагальний день відбувся фінал у синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки. Український дует у складі Олексія Середи та Кіріла Болюха був серед претендентів на нагороди.

Неймовірний початок Кубка світу

Наші спортсмени були наймолодшими учасниками фіналу у компанії з найтитулованішими спортсменами світу. Втім, це не завадило їм зійти на п'єдестал.

Середа та Болюх із сумою у 412,74 бали посіли 2 місце та завоювали срібні нагороди. Представникам Китаю Джунджи Ліана та Хао Янга українці поступилися всього лише на 8,18 бала.

Український дует Олексій Середа та Кіріл Болюх / facebook.com/ukrainiandiving

Синхронні стрибки у воду, 10-метрова вишка (чоловіки)

• 1. Джунджи Ліан / Хао Янг (Китай) – 456,72 бала
  • 2. Олексій Середа / Кіріл Болюх (Україна) – 412,74
  • 3. Метью Лі / Ноа Вільямс (Велика Британія) – 403,98

Нагадаємо, що на першому етапі Кубка світу у китайському Сіані український дует Середа – Болюх здобув "бронзу". На тому ж турнірі Олексій Середа завоював "срібло" у стрибках з 10-метрової вишки.