27 квітня Борнмут зіграв на виїзді проти аутсайдера АПЛ Саутгемптона. Ілля Забарний потрапив у заяву "вишень" та розпочав поєдинок на лаві запасних гостей, повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Тоттенхем здійснив домашній камбек із 0:2 та вирвав нічию у Манчестер Юнайтед

Допоміг команді здобути важливу перемогу

Ще без українця на полі його команді вдалось відкрити рахунок. На 50-й хвилині Маркус Таварньє став автором голу Борнмута, який повів у матчі 0:1.

Забарний з'явився на футбольному полі на 68-й хвилині, замінивши Маркоса Сенеші.

За отриманий час Ілля 8 разів зустрічався з м'ячем, зробив 1 відбір, віддав 3 з 4 точних паси, двічі виніс м'яч і зробив 1 успішну довгу передачу. Колишній динамівець став найкращим футболістом Борнмута, який з'явився із заміни за версією статистичного порталу WhoScored.

Забарний допоміг гостям втримати мінімальний, але головне, що переможний рахунок.

Борнмут обіграв Саутгемптон, який із 24 очками продовжує обіймати останню 20-ту позицію у турнірній таблиці АПЛ. "Вишні" йдуть на 14-й сходинці, маючи у своєму активі 36 балів.

Клубу українського оборонця вдалось реабілітуватись в очах своїх уболівальників за розгромну домашню поразку від Вест Хема 0:4, яка була у 32-му турі АПЛ.

• Для Забарного матч проти Саутгемптона став лише другою появою після переїзду в Англію. Хоча перейшов в АПЛ ще 31 сінчя 2023 року. А все через те, що Ілля довгий час відновлювався від пошкодження.
  • Нагадаємо, що Забарний дебютував в англійській першості у поєдинку проти Брайтона, у якому відіграв мізерні 5 хвилин, а його команда поступилась з рахунком 0:2.
  • На рідному стадіоні Борнмута "Vitality Stadium" українець ще не грав. Вже 30 квітня цей нюанс може бути виправлений. У цей день "вишні" вдома прийматимуть Лідс.