Над правим оком "Циганського короля" з'явилось серйозне розсічення, через яке бій проти Олександра Усика довелось перенести. 17 лютого боксери не вийдуть на ринг у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

До теми Під пістолетом, – Усик потужно відреагував на перенесення бою проти Ф'юрі

Ф'юрі з травмою хотів битись 17 лютого

3 лютого промоутерська компанія, яка представляє інтереси Ф'юрі, повідомили нову дату двобою, який перенесли на 18 травня.

Голова Генерального управління Саудівської Аравії з питань розваг Туркі Аль аш-Шейх розкрив один із секретів Тайсона, які він почув від британця після отриманої травми. Ф'юрі готовий був вийти у ринг 17 лютого проти Усика навіть із розсіченням над оком. Однак аш-Шейх не дозволив йому цього зробити.

Я хочу розповісти вам дещо, що є таємницею. Тайсон не хоче, щоб я це розповідав. Він хотів битися 17-го числа навіть з розсіченням, і я сказав: "Я не збожеволів, щоб випустити тебе в ринг з цим розсіченням". Це буде цирк, а не бій",
– відповів аш-Шейх.

Нагадаємо, що Ф'юрі перепросив в Усика через отриману травму та відтермінування бою. Однак через декілька хвилин вже залишив неоднозначний пост у своїх соцмережах, де запевнив, що в Олександра були проблеми, а він перебуває у відмінній формі.

Це вже друге перенесення бою за абсолют між Усиком та Ф'юрі. Перше відбулось ще у 2023-му році, коли Тайсон ледь не програв колишньому чемпіону UFC Френсісу Нганну. Бій був для нього дуже складним, тому у команді британця запевнили, що зустріч із Усиком не може відбутись у 2023-му році.