18 травня Усик таки поб'ється проти Ф'юрі, якщо у того в житті знову щось не станеться. Нову офіційну дату зустрічі повідомила промоутерська компанія Queensberry Promotions, яка представляє інтереси Тайсона. Українець у цей момент був якраз на ринзі у своєму тренувальному таборі. Український чемпіон світу розповів, чи погоджувався про перенесення поєдинку під тиском, чи сам погодився на це рішення.

До теми Як Тайсон Ф'юрі уникав боїв проти Кличка та Усика: історія клоунади від британця

Усик готовий побитись із Ф'юрі у будь-який час

Олександр запевнив, що готовий вийти у ринг проти "Циганського короля" у будь-який день, час та пору року. Не обійшлось без гумору від українця.

Під пістолетом. Ні, я готовий боксувати за абсолюта у будь-який час дня та ночі, дорогий мій,
– відповів Усик.

Нагадаємо, що попередньо бій за звання абсолютного чемпіона світу у хевівейті повинен був відбутись вже 17 лютого у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді. Однак перенесений через травму Ф'юрі, який 2 лютого отримав серйозне розсічення у спарингу. Суперник, який завдав Тайсону ушкодження, вже прокоментував цей неприємний момент.

Натомість у команді Усика заговорили про зміну суперника, аби таки провести бій 17 лютого. Мовилося про непереможного Філіпа Хрговича з Хорватії. Однак нічого не вдалось.

Тепер Ф'юрі буде відновлюватись від травми, а Усику готуватись та чекати травня.

Цікаво, чи станеться щось із Тайсоном на початку травня?