Після початку повномасштабної війни Росії проти України російський футбол зазнав серйозних санкцій від УЄФА та ФІФА. Місцеві клуби не допустили до єврокубків, а збірну дискваліфікували з відбору на ЧС-2022 та позбавили участі у кваліфікації Євро-2024.

До теми Країни Європи бойкотуватимуть Олімпіаду-2024 в Парижі, якщо там буде Росія

Ще у березні минулого року німецька компанія Adidas припинила співпрацю з командою Валерія Карпіна, яка тривала майже 15 років. Втім збірна окупантів продовжувала виступати у її формі у 2022 році.

Однак з нового року росіяни вже не будуть грати у екіпіровці відомого бренду. Про це заявив президент РФС Алєксандр Дюков в інтерв'ю російським засобам масової пропаганди.

Можна сказати впевнено, що у 2023 році ми не матимемо форми Adidas. Нового партнера оголосимо у першому кварталі. Наразі проводимо переговори, буде новий технічний спонсор,
– заявив Дюков.

Читайте також Росія знищила льодову арену багаторазових чемпіонів України у Дружківці

Відзначимо, що у 2022 році збірна Росії показала неймовірні результати, не програвши жодного матчу. У вересні підопічні Карпіна надвпевнено переграли потужну команду Киргизстану (2:1), а у листопаді героїчно відстояли нульові нічиї у матчах з Таджикістаном та Узбекистаном.

До слова, наприкінці минулого року росіяни планували вийти з УЄФА та перейти в азійську конфедерацію. Втім представники АФК не гарантували Росії місця у своїй спільноті, тому РФС вирішив номінально залишатися серед європейської цивілізації.