Щасливий день для Швеції

У чоловічий спринтерській гонці представник Швеції Себастьян Самуельссон здобув золоту нагороду. Він чисто відпрацював на вогневому рубежі та показав непогану швидкість.

До теми Еберг перемогла в спринті в Естерсунді: Білосюк найкраща серед українок

Норвежець Ветле Шостад Крістіансен фінішував другим. Йому вдалося менше ніж на секунду випередити володаря Кришталевого глобуса-2020/2021 Йоганнеса Бьо. Обидва спортсмени не допустили хиб на вогневому рубежі.

Як виступили українці

Найкращій серед українців – Дмитро Підручний. Він бездоганно відпрацював на вогневому рубежі, проте поборотися за медалі йому не вдалося. У підсумку він опинився на 21-й позиції.

Антон Дудченко фінішував дещо нижче – на 24 сходинці, проте українець припустився однієї хиби під час стрільби.

Ще одному українцеві вдасть позмагатися у гонці переслідування, Богдан Цимбал утримався на 52 місці, він не закрив одну з мішеней під час "стійки".

Новачок чоловічої збірної Андрій Доценко не продемонстрував сьогодні хороших результатів. Спортсмен припустився промаху на першому вогневому рубежі та посів у підсумку 88 місце.

Також не пощастило і Денису Насико, у своїй дебютній спринтерській гонці, українець посів місце 106 місце. Денис не зміг закрити 4 мішені на вогневих рубежах.