Титулована футболістка вляпалась у гучний скандал, який триває із січня 2023-го року. Саманта Керр дуже яскраво повеселилась на одній із вечірок, тому поверталась додому, викликавши таксі.

Оце так Анчелотті може потрапити за ґрати: тренер Реала займався податковими махінаціями

Прояв расизму у чистому вигляді

Дорогою додому австралійська гравчиня спричинила конфлікт із водієм таксі через оплату за поїздку. Також вона забруднила салон автомобіля. Таксист викликав на допомогу поліцію, з якою Керр теж розпочала суперечку.

Саманта не просто посварилась із представником правоохоронних органів, а й використала у розмові прояв расизм. Футболістка лондонського Челсі назвала чоловіка "тупим білим поліцейським".

Останні два слова сильно зачепили правоохоронця, який подав на Керр до суду, звинувативши її у расизмі. Суд по цій справі відбудеться у лютому наступного року. Якщо судді визнають Саманту винною, то гравчині загрожує позбавлення волі до двох років, яке є максимальним покаранням у такій справі.

Хто така Саманта Керр

30-річна футболістка із Австралії. Із 2019-го року виступає з лондонське Челсі. До цього виступала за декілька клубів у рідній країні та США. Провела вже понад 120 матчів за збірну Австралії. Керр є першою футболісткою, яка увійшла у топ-3 претенденток на нагороду "Золотий м'яч" протягом трьох років поспіль.