Руслан Ротань хоче, аби разом з ним на молодіжне Євро-2023 поїхали Анатолій Трубін, Ілля Забарний та Михайло Мудрик. Гравці й самі горять бажанням допомогти юнацькій збірній України.

Варте уваги Працюватиме на два фронти: УАФ продовжила угоду з Ротанем у збірній України U-21

Ротань вважає, що саме ці гравці допоможуть молодіжці України добитись результату на Євро. Та от не все залежить тільки від тренера та футболістів:

Так, я сподіваюся на цих футболістів і буду просити головного тренера національної збірної відпустити їх на молодіжний чемпіонат Європи. Знаю й думку самих хлопців: Трубін, Забарний, Мудрик хотіли б зіграти на Євро-2023. Для нашої команди присутність таких гравців може зробити різницю – вважає Ротань.

Також Ротань розуміє різницю між головною командою України та молодіжною. Коуч не ставить свої інтереси вище за інтереси інших:

Проте від самого початку я говорив – молодіжна збірна працює в піраміді українського футболу на національну команду. І якщо на той момент хтось із цих хлопців буде обов’язково потрібен першій збірній, ми приймемо це рішення головного тренера національної команди. Молодіжна збірна повинна готувати гравців для національної. Таке її стратегічне завдання, важливіше навіть за поточні турнірні результати – розповів Ротань.

Шлях молодіжної збірної України на Євро-2023

  • Збірна України Ю-21 подолала кваліфікаційну групу, зайнявши друге місце. "Синьо-жовті" залишили позаду збірні Сербії, Фарерських островів, Північної Македонії та Вірменії, але випустили поперед себе збірну Франції.
  • Таким чином, українські юнаки у плей-офф раунді за вихід на Євро зустрілись зі збірною Словаччини. У першому поєдинку "синьо-жовті" поступились з рахунок 3:2, але у матчі-відповіді здолали суперника з рахунком 3:0, вийшов на турнір.
  • На Євро-2023 молодіжна збірна України сіялась з четвертої корзини. "Синьо-жовті" потрапили у квінтет, який вони формують разом зі збірними Іспанії, Хорватії та Румунії.