У складі господарів уперше з 25 листопада зіграв український форвард Назарій Русин. Він пропустив попередні 8 матчів своєї команди, з яких 2 були пов'язані з травмою, а в інших українець залишався на лаві запасних, пише 24 Канал.

Русин забив перший гол за Сандерленд

Ця гра стала ювілейною для нашого земляка. Русин провів десятий поєдинок за першу команду Сандерленда та відзначив цю подію забитим дебютним голом.

25-річний українець наприкінці першого тайму зіграв на випередження та зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди, який більше не змінювався. Назарій залишив поле на 76-й хвилині зустрічі.

Дивіться відео дебютного гола Русина за Сандерленд

Зазначимо, що у попередніх матчах Назарій Русин мав у своєму активі лише 1 асист.