Зустріч суперників України: онлайн-трансляція матчу Словаччина – Румунія на Євро-2024

26 червня 2024, 19:51

Збірні Словаччини та Румунії зіграють на чемпіонаті Європи 26 червня 2024. Трансляцію гри у Франкфурті-на-Майні можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У середу, 26 червня, на Євро-2024 пройдуть останні матчі в групі Е. Поки Україна битиметься з Бельгією, у паралельній зустрічі протистоятимуть одна одній Словаччина та Румунія, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Нічия влаштує всіх

Наші географічні сусіди вважались аутсайдерами групи перед стартом Євро. Втім вже у першому турі Словаччина та Румунія змогли здивувати фанатів. Перші переграли грізну Бельгію, тоді як другі розгромили Україну.

І хай після цього у другому турі суперники по звітному матчу програли, це залишило їм відмінні шанси на вихід у плей-оф. По суті, нічия у цьому матчі гарантує кожній із команд місце у топ-3 та путівку в 1/8 фіналу.

Тож недивно, що експерти та прогнозисти очікують на "договорняк" у Франкфурті-на-Майні. Проте все ж є надія, що одна із команд захоче виграти групу, а для цього необхідно брати всі три очки.

Словаччина вважається кадрово більш сильною збірною, але в разі нічиєї їй дістанеться лише третє місце та вихід на Іспанію або Англію. Тому хотілося б вірити, що команди все ж визначать сильнішу.

Румунія підходить до останнього туру без кадрових втрат, тоді як у Словаччини виникли проблеми в обороні. Пошкодження отримав лідер команди лівий захисник Ганцко, його участь у третьому турі під питанням.

Орієнтовні склади:

Словаччина: Дубравка – Пекарік, Шкріньяр, Вавро, Оберт – Дуда, Лоботка, Куцка – Шранц, Боженик, Гараслін.
Румунія: Ніце – Раціу, Дрегушин, Бурке, Банку – Р. Марін, М. Марін – Ман, Станчу, Міхайла – Дрегуш.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Словаччина – Румунія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Словаччина – Румунія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Матч завершено!

Румунія та Словаччина разом із Бельгією виходять у плей-оф Євро-2024, Україна залишає континентальну першість.

20:51, 26 червня

90 хвилина

Рефері компенсував три хвилини до другого тайму.

83 хвилина

Словаки перехопили ініціативу та йдуть уперед. Забийте ж хтось!

76 хвилина

Вавро пробив здалеку, однак не влучив у площину.

71 хвилина

Румуни намагаються тиснути, проте поки безрезультатно.

65 хвилина

Хараслін виконав удар з меж штрафної площини – повз дальній кут м'яч пішов за межі поля.

61 хвилина

Резван Марін класно пробив з лінії штрафної площини, проте Дубравка реагує.

55 хвилина

Поки ніхто не поспішає забивати ще.

48 хвилина

Офсайд: Ганцко у положенні поза грою.

Другий тайм розпочався!

Чи спробує хтось вирвати перемогу?

Перший тайм завершено!

Словаччина та Румунія пішли на перерву за рахунку 1:1. У паралельному матчі між Україною та Бельгією на табло нулі.

45 хвилина

Рефері компенсував три хвилини до першого тайму.

43 хвилина

Драгуш виконав удар з лінії штрафної площини під час контратаки, однак неточно вийшло.

ГОООООЛЛЛЛЛ!!!!

Румунія зрівнює рахунок на 37-й хвилині! Разван Марін реалізував одинадцятиметровий удар.

35 хвилина

Пенальті призначає арбітр у ворота словаків!

29 хвилина

Румуни розуміють, що мають за таких обставин обов'язково забивати, тому активно пресингують суперників.

Словаччина відкриває рахунок на 24-й хвилині! Дуда відзначився голом! Якщо словаки переможуть, Україну в паралельному матчі може влаштувати нічия!

20 хвилина

Словаччина проводить непогані атаки, поки безрезультатно.

15 хвилина

Поки що не схоже, щоб хтось із команд сильно хотів перемагати сьогодні. Утім, це не дивно, адже нічия відкриє дорогу в плей-оф для обох команд.