Дирекція УПЛ вирішила як змінити дату матчу, так і місце проведення. Тепер команди зіграють в понеділок, 8 березня, о 14:00. А от де – поки невідомо. Інформація про місце проведення буде повідомлена згодом.

До теми Товариський матч Україна – Бахрейн можуть провести у Харкові

Однак це точно не буде "Арена Львів". Матч вирішили перенести з цього стадіону "у зв’язку із підготовкою газону до проведення міжнародних матчів за участі національної збірної України".

Проблеми газону "Арени Львів" перед матчем збірної України

  • Наприкінці березня збірна України зіграє два матчі на "Арені Львів". 28 березня проти Фінляндії, а 31 березня – проти Казахстану. Обидва матчі відбудуться у рамках відбору на чемпіонат світу 2022 року.
  • Ще задовго до цих матчів в ЗМІ з'явилася інформація, що тренерський штаб збірної звернувся з проханням, щоб за три тижні до цих матчів на "Арені Львів" не проводили жодних матчів. Було побоювання щодо стану газону.
  • На "Арені Львів" свої домашні матчі в УПЛ проводять Львів та Рух. Ці команди мали б між собою зустрітися у 18-у турі УПЛ (базова дата 13 березня). Але гру теж перенесли. Однак на невизначений термін.
  • Варто додати, що у Львові є ще один стадіон, який має право приймати матчі УПЛ – "Україна". Однак він в оренді у Карпат, у керівництва яких напружені відносини з власником Руху.