Львів та Рух мали між собою зіграти 13 березня (базова дата). Але керівництво Львова звернулося з проханням до УПЛ перенести цей матч на пізніший термін. Рух погодив перенести матч.

До теми Футбольний клуб Львів звільнив Віталія Шумського з посади тренера

Коли саме команди зіграють між собою – невідомо. Як і не вказані причини, чому Львів звернувся з проханням про перенесення матчу.

Варто додати, що Львів та Рух свої домашні матчі в УПЛ проводять на "Арені Львів". Саме на цьому стадіоні збірна України наприкінці березня проведе два матчі у відборі на ЧС-2022 – проти Фінляндії (28 березня) та Казахстану (31 березня). Керівництво Української асоціації футболу звернулося до дирекції стадіону, щоб за три тижні до цих матчів там не проводили жодних інших ігор – у тренерського штабу збірної є побоювання щодо стану газону.

Обидві команди цей матч могли зіграти і на стадіоні "Україна". Однак директор з розвитку Карпат Сергій Болотніков заявив, що до клубу не зверталися щодо оренди стадіону на цей матч.

Додамо, що Львів і так має один перенесений матч ще зіграти. Мова йде про гру першого кола проти Минаю – команди так і не зіграли між собою в першому турі.