Рух – Полісся 1:1

Голи: Підгурський, 31 (пен) – Будківський, 12.

В чемпіонаті України 2023-2024 стартувала весняна частина сезону. Ігрову програму неділі закрив матч у Львові, де місцевий Рух приймав одного з фаворитів сезону Полісся, пише 24 канал.

До теми Гармаш забив, але є нюанс: Динамо зіпсувало дебют Скрипника завдяки зливі голів – відео

Незручний суперник для Полісся

Житомирці зимували на третьому місці, всього у двох балах від лідерів Кривбаса та Дніпра-1. А осічка останніх у грі проти Миная давала команді Калитвинцева шанс вийти на другу сходинку.

Втім Рух виявився "міцним горішком" для житомирців, адже ще у першому колі здолав новачка УПЛ на виїзді (1:0). Зараз же рахунок відкрити вдалось вже Поліссю.

На 12 хвилині захисники Руха дали Макуана подати у центр, де головою відправив м'яч у ворота Будківський. Зрештою житомирці продовжували контролювати гру, але власні помилки в захисті дали господарям зрівняти рахунок.

Тейлор віддав у недодачу Чоботенку, який не встиг на м'яч і скосив у власному майданчику Климчука. Пенальті точно виконав Підгурський. У другому таймі Полісся ще більше володіло ініціативою, однак Рух впевнено відіграв у захисті та відстояв нічию.