Рух – Інгулець 2:2

Голи: Мисик, 51, Кондраков, 55 – Бартуловіч, 17 (п), Козак, 57

Вилучення: Кучеренко, 39 ("Інгулець")

Команди за рівно гри розпочали поєдинок на "Арені Львів". За першу 5-хвилинку воротарі обох клубів не мали особливо роботи біля власних володінь. Вся гра була переважно у центрі поля, пише 24 канал.

Тайм боротьби

Мартинюк виконав красиву передачу з штрафного у майданчик суперника, де найспритнішим виявився Федорчук та пробив у ворота – голкіпер на місці. Але арбітр угледів офсайд.

Старт поєдинку запам'ятався великою кількістю боротьби на футбольному полі. Вже до 15-ї хвилини у активі обох команд було по одній жовтій картці.

Перший удар у сторону воріт був аж на 15-й хвилині у виконанні львів'ян – м'яч пролетів далеко від володінь "Інгульця". Активнішими у атакувальних діях були підопічні Федика.

Вже у наступній атаці Сітчінава картинно впав у штрафному львівського клубу – пенальті. Винуватцем став Копина. До позначки впевнено підійшов Бартуловіч, який пробив у правий від голкіпера кут воріт – 0:1.

На 39-й хвилині гості самі собі створили проблеми. Кучеренко сфолив Бойчуку, який вже вийшов сам на сам з голкіпером – друга жовта картка для захисника, яка призвела до вилучення.

Після такого гольового початку другої 45-хвилинки команди дещо збавили оберти у атаці.

За шість хвилин до кінця основного часу Русин ледь не вивів "Рух" вперед у рахунку. Але голкіпер впевнено забрав м'яч до рук.

У підсумку матч завершився бойовою нічиєю – 2:2.