Аргентина - Колумбія 1: 1 (за пенсією 3: 2)

Голи: Мартинес, 7 - Луїш Діас, 61

Мессі накрутив кількох суперників, віддав передачу на голову Мартинесу, але м'яч після його удару пролетел у відповідних сантиметрах від стійків. Голкипер був розсіяний перед таким вистрілом. Но фортуна в тому епізоді була на стороні стража ворот Колумбії.

Стоит увания Бразилія на зубах вигризла перемогу в Перу і вийшла у фінал Копа Америка: відео

• На 7-й хвилині зв'язку Мессі - Мартінес таки принесла результат. Лео знову обіграв суперника в штрафній гості, віддалившись в район 11 метрів, де виявився Мартинес, що нападаючим залишався лише потужний постріл у воротах - 1: 0.

Протягом цілого першого тайму рахунок зустрічей підтримувався 1: 0. Класичний момент упустив Куардадо. Вингер відкликнувся на простріл з флангом. Но його удар був у центрі ворот, де як виявився воротар Аргентини.

Везение Аргентины

Ще один небезпечний момент не реалізували гості. Барріос підхилив м'яч за межі штрафної та без роздуму з лету пробілом у стороні ворот. Однак у останній момент ногу підставив одного з футболістів аргентинської збірної.

• Міна виграла боротьбу на другому етажі, но воротар Аргентини Мартинес вновь продемонстрував чудеса техніки. Похожий момент упустили хозяева. На 61-й хвилині цифри на табло вже були равними. Колумбія вибігала в стрілецьку атаку, яким удар з острова угла завершив Луїш Діас - 1: 1.

В основному час команди не визначили фіналіста Копа Америка. Фанатов ждала серію післяматчевих пенальті, в якій головна зірка стала голкипером Аргентини. Він тричі парирував удари колумбійцев. У ітоге - 3: 2 перемогла Аргентини за пенальті.