Два "срібла" для нашої країни

26-річний Максим Крипак став срібним призером Паралімпіади-2020 у запливі 50 метрів вільним стилем у класі S10.

Оце так Плавчиня Мерешко принесла Україні перше "золото" Паралімпіади у Токіо, у Гонтар – "бронза"

Український плавець потужно покращив свій результат у порівнянні з кваліфікацією. Крипак поступився лише австралійцю Ровену Крозерсу. Результат українця склав 23.33 секунди.

Призери запливу

1. Ровен Крозерс (Австралія) – 23.21
  2. Максим Крипак (Україна) – 23.33
  3. Феліпе Ендрюс Мело Родрігес (Бразилія) – 23.50

Ще одну медаль для України здобув плавець Олексій Вірченко. Спортсмен змагався за медалі 100-метрівки батерфляєм та посів друге місце. Кирило Гаращенко розташувався на 8-й позиції.

Вірченко спробував нав'язати боротьбу представнику Білорусі Ігарю Бокі, який встановив паралімпійський рекорд, подолавши дистанцію за 53.80 секунд.

Трійку призерів замкнув Іслам Асланов із Узбекистану.