Неймовірне повернення Роналду

Черговою жертвою Кріштіану Роналду став Вест Хем. Португальський футболіст вийшов у стартовому складі "червоних дияволів".

Більше про гру Ярмоленко заробив пенальті у матчі проти МЮ на останній хвилині – Вест Хем програв через промах

Вже на 35-й хвилині Роналду розмочив нулі на табло стадіону Вест Хема. Нападник зрівняв рахунок на табло. До цього "молотобійці" повели у рахунку завдяки голу Саїд Бенрахми.

Арена Вест Хема стала 66-м стадіоном, на якому забив Кріштіану. Гравець збірної Португалії утримує лідерство у такому рейтингу. Найближчим його конкурентом є швед Златан Ібрагімович. "Король" футболу зі Швеції відзначався на 64-х стадіонах.

Це четверте взяття воріт від Роналду у трьох матчах в усіх турнірах після свого повернення у Манчестер.

• До слова, поєдинок завершився перемогою Манчестер Юнайтед – 1:2.Після цієї зустрічі МЮ із 13 очками посідає третє місце у таблиці АПЛ.
  • Відзначимо, що у цій грі проти "молотобійців" голкіпер МЮ Давід Де Хеа перервав чорну серію. Іспанець парирував пенальті у компенсований арбітром час вперше за останні 7 років.