Перервав невдалу серію

У першому таймі команди розписали мирову 1:1. Голами відзначились Саїд Бенрахма та Кріштіану Роналду, який забиває у кожному матчі після свого повернення у Манчестер.

Більше про матч Ярмоленко заробив пенальті у матчі проти МЮ на останній хвилині – Вест Хем програв через промах

Наприкінці матчу Джессі Лінгард вивів "червоних дияволів" вперед у рахунку – 1:2. Однак його гол не принести МЮ перемогу. У компенсований арбітром час господарі заробили пенальті. До позначки підійшов Нобл, який лише дві хвилини до 11-метрового удару вийшов на футбольне поле.

Відзначимо, що пенальті для Вест Хема заробив Андрій Ярмоленко, який з'явився по ходу матчу. Манчестер Юнайтед святкує складну перемогу.

• У новому сезоні Де Хеа відіграв за МЮ 6 поєдинків в усіх поєдинках, у яких пропустив 6 голів та одну зустріч зіграв на нуль.
  • Іспанський футболіст виступає за "червоних дияволів" з 2011 року.