Каштру висловив невдоволення тим, як грав у першому таймі 32-річний футболіст. Марлос відповів тренеру, після чого виник конфлікт. Про це повідомив журналіст Андрій Сеньків.

Дивіться також Підсилення для Шевченка: гравець з АПЛ знову заявив про бажання грати за збірну України

Ситуація з Марлосом непроста. Ходять чутки, що Марлос досить токсична людина. Це було помітно в матчі-відповіді з Маккабі Тель-Авів, який був у Києві. Марлоса поміняли в перерві і за чутками, у нього був конфлікт з головним тренером "гірників". Каштру був незадоволений його грою і запитав, чому він так погано зіграв. Після того, як Марлос відповів, почався конфлікт і Каштру не випустив його на другий тайм,
– сказав Сеньків.

Шахтар вийшов у 1/8 фіналу Ліги Європи

Матч Шахтаря і Маккабі завершився мінімальною перемогою "гірників" з рахунком 1:0. За підсумками двох зустрічей (2:0 перемога донеччан в першому матчі) Шахтар вийшов в 1/8 фіналу турніру, де зіграє проти Роми.