Розбите скло та димові шашки: фанати напали на автобус Чорноморця – відео з місця подій

Одеський Чорноморець не без пригод дістався на домашню гру. Декілька десятків невідомих у масках влаштували зухвалий напад на клубним автобус.

Фанати продовжують "тероризувати" улюблений клуб

Уболівальники Чорноморця все ніяк не можуть заспокоїтись та продовжують висловлювати свої невдоволення. Невідомі у масках зустріли клубний автобус, який прямував до одеської арени на гру УПЛ проти Металіста 1925.

Фанати камінням закидали транспорт команди. За інформацією Odessa.Online, у автобус летіли димові шашки. Ультрас викрикував у сторону клубу образливі слова: "Ану, давай, у***уй звідси".

Розбійний напад на автобус Чорноморця / Фото Odessa.Online

Найбільше після такого розбійного нападу постраждав автобус – розбите заднє скло транспорту. На щастя, футболісти не постраждали та навіть принесли своїм фанатам перемогу над харків'янами з рахунком 2:1. Вже до п'ятої хвилини цифри на табло були вже 2:0 на користь господарів. Гол-шедевр вдався Сергію Кравченку.

Одеський клуб продовжує потерпати від бурхливої поведінки фанатів. Все через те, що ультрас "моряків" незадоволений тим, що у команді грають стільки орендованих гравців із Динамо – аж 16-ть.