Як виявилося, перед поєдинком рефері спілкувався з Усиком і дав йому пораду не повторювати помилок Василя Ломаченка у програній титульній сутичці з Теофімо Лопесом. Слова Копцева цитує "Совєтскій спорт".

Ви це бачили? Усик – журналісту: Я тобі приготую сніданок у ліжко, на хр*н, вилетиш, б***ь, з кімнати аж бігом

Я спілкувався з Усиком за кілька днів до бою. Щоб не було розмов після, я сказав Саші: "На жаль, щоб виграти бій, потрібно наносити удари". Розкрив йому "секрет Полішинеля", який відкрився Ломаченку в перерві між 7-м і 8 раундами в поєдинку з Лопесом. Він слухав кожне слово, а потім посміхнувся. Я давав йому цю інформацію в жартівливими формі, але зробивши акценти на найважливішому. В кінці Саша сказав, що зрозумів мене повністю,
– сказав він.

На думку Копцева, в найближчих планах Олександра, швидше за все, новозеландський боксер Джозеф Паркер: "Це буде справжня перевірка. Він більше і швидше Чісори. Паркер і буде гейткіпер, а Чісора – хороший вхід. Якщо Саша пройде Паркера, можна буде про щось говорити".

Що відомо про перемогу Усика

  • 33-річний боксер провів свій другий бій після переходу в суперважку вагу. Усик у Лондоні зустрівся з 36-річним британцем Дереком Чісорою.
  • У конкурентному поєдинку Усик здобув перемогу одноголосним рішенням суддів. Наступним суперником Усика повинен стати чемпіон світу за версіями WBO, WBA, IBF Ентоні Джошуа.
  • Усик – офіційний претендент на титул WBO.