У пресслужбі клубу вирішили пожартувати про отруту "Новачок" і отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Відповідний пост з'явився на сторінці клубу в соцмережі.

Дивіться також: Футболіст "Динамо" отримав робочу візу та перейде в російський клуб

"За офіційними даними, в організмі футбольного клубу "Балтика" виявлений "Новачок", – говорилося в пості, у якому також було розміщено фото берлінської клініки Charite, де проходить лікування Навальний.

Отруєння Олексія Навального: головне

  • 20 серпня російський опозиціонер летів з Томська до Москви, у літаку йому стало погано. Після екстреної посадки в Омську політика госпіталізували, він впав у кому.
  • Російські медики заявляли, що не знайшли в аналізах Навального отрути. А причина такого стану, на їхню думку, була в порушеному обміні речовин.
  • 22 серпня політика перевезли на лікування у німецьку клініку "Шаріте". 2 вересня німецькі лікарі разом з експертами з Бундесверу оголосили, що опозиціонера отруїли "Новачком".
  • Нещодавно Навальний вийшов з коми та почав реагувати на оточення. Однак говорити про те, наскільки сильно отруєння вплинуло на організм – наразі зарано.