Дворазовий олімпійський чемпіон Дмитро Васильєв з РФ поскаржився на санкції. Він стверджує, що вони призвели до грандіозних проблем у біатлоні, про це пишуть росЗМІ, передає 24 Канал.

Дивіться також Найсильніший склад: стало відомо, хто виступить за Україну в Різдвяній гонці

Проблеми в російському біатлоні

За його словами, спортсменам просто нема чим стріляти під час перегонів. Колишній біатлоніст також зазначив, що альтернативи імпортним продуктам у Росії немає, а виробництво всередині країни-агресорки не відповідає високій якості. Також РФ не вдається обійти санкції шляхом контрабанди.

"Раніше ми виходили на старт із імпортним патроном, а сьогодні цей патрон недоступний у Російській Федерації. Виробники стали монополістами та задерли ціни, які стали непідйомними. У нас же залишився тільки Климівський завод, який робить біатлонні патрони, але, на жаль, якість цього патрона бажає кращого. Що з цим робити – не зрозуміло. Паралельний імпорт не пройде. Цей патрон треба закупити. Найкращі набої випускає Німеччина, а вони дуже жорстко все відстежують", – сказав росіянин.

Черговий сезон без росіян

  • Нагадаємо, що біатлоністи з РФ та Білорусі пропускають через санкції вже другий повноцінний сезон міжнародних стартів. Нещодавно український біатлоніст Дмитро Підручний розповів в інтерв'ю для 24 Каналу про те, що кажуть в IBU з цього приводу.
  • За його словами, Міжнародна федерація біатлону налаштована рішуче і не планує повертати спортсменів з РФ та Білорусі до змагань.