В Росії рішення УЄФА щодо форми збірної України назвали "мінімальними поступками". Але й через це залишилися незадоволені. Таку думку висловив почесний президент Російського футбольного союзу В'ячеслав Колосков.

До теми УЄФА зобов'язав збірну України прибрати з форми слоган "Героям слава"

"Категорично не згоден з рішенням УЄФА! Що "Слава Україні!" політичне гасло, що "Героям слава". Прибрати друге – це мінімальні поступки, на який пішли в УЄФА, і то після листів РФС. УЄФА створили прецедент, з якого потім годі й вийти", – заявив Колосков.

Він також розкритикував те, що УЄФА у своєму рішенні вирішило нагадати Росії рішення Генасамблеї ООН, де було визнані територіальні межі України. Відтак використання цього контуру України не порушує правила УЄФА.

"При чому тут взагалі ООН? Ми говоримо, що спорт поза політикою і починаємо приплітати ООН. Давайте потім НАТО включимо, ще когось", – висловив свою думку Колосков.

Згодом прокоментували це рішення і в РФС.

"УЄФА взяла до відома позицію РФС і частково задовольнила наш запит. При цьому ми вважаємо, що навіть з внесеними змінами форма збірної України залишається політизованою і створює небезпечний прецедент", – переконують в РФС.

Нова форма збірної України та скандальна поведінка Росії