Однією з тих, хто напередодні закрив свій змагальний рік стала російська спортсменка Вероніка Мірошниченко. Вона в парі з американкою Делейною Х'юїтт здобула трофей на парному турнірі в Мексиці.

Читайте також Король ґрунту повертається: Надаль назвав турнір, на якому зіграє вперше після річної паузи

Мірошниченко: Слава Україні

Після перемоги тенісистка прокоментувала свій успіх та підбила підсумки року. Вона подякувала всім, хто її підтримує та згадала Україну, зробивши допис в соцмережі українською мовою.

Чемпіони в парі на турнірі W40 у Мексиці. Завершую цей сезон з перемогою. Дуже вдячна своїм близьким, своїй родині, своїй команді за підтримку. Не зважаючи на труднощі, цей сезон був дуже класним, було багато сліз, багато усмішок, багато перемог, завершую з найкращим (поки що рейтингом) в одиночці та в парі.

Будемо далі працювати та рухатися тільки вперед з новими силами наступного сезону. Слава Україні,
– написала Мірошниченко.

Зазначимо, що Вероніка Мірошніченко народилася в Москві та має російське громадянство. Проте своє дитинство вона провела у Запоріжжі, після чого переїхала в США.

З початку повномасштабного вторгнення Вероніка виходить на матчі з синьо-жовтою стрічкою, допомагає Силам Оборони та госпіталям й ідентифікує себе українкою. Вся її родина з України, а дядько віддав життя за свободу рідної країни. Наразі Мірошниченко активно займається зміною громадянства.

До теми Мріє викинути російський паспорт: тенісистка з Москви збирається взяти українське громадянство