Мельник: Варто не звертати уваги, хто по інший бік сітки

Президент Федерація волейболу України Михайло Мельник прокоментував майбутній матч з росіянами. Зокрема, він зазначив, що Росія – сильний суперник.

Дізнайтесь більше Україна зіграє проти Росії в плей-офф чемпіонату Європи з волейболу

Як вже відомо, в 1/8 ми натрапили на Росію. Збірну, яка не потребує зайвих рекомендацій, і "срібло" на останній Олімпіаді яскраво свідчить про її силу,
– сказав Мельник.

Глава ФВУ наголосив, що величезне значення у поєдинку з Росією гратиме характер гравців, віра у власні сили й тактична дисциплінованість.

"Отже, все буде насамперед залежати від наших волейболістів. Їм просто варто абсолютно не звертати уваги, хто по інший бік сітки: тобто, Росія – значить Росія. І все! Повторюю: слабких тут нема. Тим паче у плей-офф. Отже, підопічним Угіса Крастіньша необхідно сконцентруватися насамперед на власних діях", – резюмував Мельник.

Росія – Україна: головне про матч

  • Матч між збірними України та Росії відбудеться у суботу, 11 вересня, у польському місті Гданськ. Гра розпочнеться о 18:30 за київським часом.
  • На Євро Україна виграла три матчі у групі A (у Греції, Португалії та Бельгії) й програла два поєдинки (Польщі та Сербії). Українці вийшли у плей-офф з третього місця.
  • Росія у групі C посіла другу сходинку – 4 перемоги та одна поразка.
  • Попередній раз Україна та Росія зіграли між собою на чемпіонаті Європи у 2005 році. Росіяни перемогли українців у групі за підсумком трьох сетів.