Російська агресія проти України триває майже два роки. Щодня від ракет та снарядів окупантів гинуть мирні громадяни. Проте в Сербії намагаються не помічати злочинів свого давнього союзника. Балканська країна вирішила піти назустріч терористам та погодилася на проведення товариського футбольного матчу.

До теми ФІФА та УЄФА закрили очі: Росія вперше з початку війни зіграє матч з європейською збірною

Недопустимо повертати Росії в цивілізовану футбольну сім'ю

Толерантність до намірів країни-агресорки проявили в УЄФА, де погодили проведення спарингу.

Українська асоціація футболу звернулася офіційним листом до ФІФА, УЄФА та Футбольного союзу Сербії, в якому закликали не допустити проведення товариського матчу в Москві. УАФ вкотре нагадала про відсторонення російських команд від змагань під егідою УЄФА та ФІФА, яке діє з лютого 2022 року. Тож вкрай важливо дотримуватися ізоляції агресорів.

Ми також хотіли б звернути увагу колег з футбольної асоціації Сербії, що російська терористична держава все ще продовжує здійснювати жахливі воєнні злочини в Україні, завдаючи руйнівного впливу також на природу та економіку сусідніх країн, тому абсолютно неприпустимо дозволяти командам з Росії повертатися у футбольну сім'ю цивілізованого світу, оскільки це фактично означає співпрацю з режимом терористів і заохочення його продовжувати свої дії надалі,
– йдеться у листі УАФ.

Що відомо про матч Росія – Сербія

  • Зазначимо, що за два роки війни жодна європейська збірна не погоджувалася на матч з Росією. Переважно країна-терорист проводила поєдинки проти представників Азії та Африки.
  • За інформацією російських ЗМІ, матч Росія – Сербія запланований на березень 2024 року. Гра відбудеться в Москві на стадіоні "Динамо". Балканська збірна розглядає поєдинок в рамках підготовки до чемпіонату Європи-2024.