З початку повномасштабної війни світовий спорт почав потроху від змагань. Федерації або забороняють росіянам брати будь-яку участь в турнірах, або ж змушують їх грати під нейтральним прапором.

До теми Тікають з тонучого корабля: російські фігуристи планують виступати за збірну Ізраїлю

Таке ж відбулось із гравцями з настільного тенісу, де Росію усунули від європейських змагань. Втім окупанти знайшли вихід із цієї ситуації.

Повідомляються, що спортсмени з РФ будуть брати участь в азійських змаганнях. Віцепрезидент Федерації настільного тенісу Росії Роман Марков заявив, що росіяни будуть в Азії боротися за путівки на наступні Олімпійські Ігри.

Наші азійські колеги готові надати нам можливість змагатися та брати участь у кваліфікації Олімпійських Ігор 2024 року. Потрібно дочекатися завершення консультацій МОК з цього приводу. Після цього мають відбутися перемовини з Міжнародною федерацією настільного тенісу, яка розгляне можливість нашого переходу з Європи до Азії,
– повідомив представник країни-терористки.

Читайте також Росіян вимітають зі світового спорту: Міжнародна федерація стрільби отримала нового президента

Відзначимо, що на минулі Ігри кваліфікувалось троє російських гравців настільного тенісу. Втім жодної медалі ці спортсмени під нейтральним прапором не здобули.

До слова, вчора, 24 січня, президент України Володимир Зеленський обговорив участь росіян в Олімпійських Іграх із президентом Франції Еммануелем Макроном. Голова нашої держави наполягає на повній забороні участі представників РФ.