Російська танцювальна пара Діана Девіс та Глєб Смолкін розглядають можливість виступів під прапором Ізраїлю. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на оточення спортсменів.

Читайте також Дружина Геббельса на льоду: виступ жінки Пєскова на Coca Cola Арені в Дубаї обурив мережу

Спорт в Росії немає перспектив

Цікаво, що раніше фігуристи хотіли виступати за команду Сполучених Штатів Америки. Спортсмени тренуються у США, тож розраховували там залишитись. Проте ця спроба виявилася невдалою.

Таким чином фігуристи переключилися на варіант з Ізраїлем. Повідомляється, що переходу сприяє тренер спортсменів Олексій Кіляков. Предметних домовленостей уже досягнуто.

Оскільки зняття бану з російських спортсменів у найближчій перспективі не варто очікувати, тому вони вирішили змінити громадянство. З цієї причини вони не виступали на внутрішньоросійських змаганнях.

Донька тренерки допінгістки та син актора

Цікаво, що Діана Девіс – донька заслуженої тренерки Росії Етері Тутберідзе. Так-так, тієї самої, яка потрапила у скандал на Олімпіаді-2022 в Пекіні з допінгісткою Камілою Валієвою.

А Глєб Смолкін – син російського актора Бориса Смолкіна, відомого за роллю у низькопробному серіалі "Моя прекрасна няня".