Він назвав дискваліфікацію фігуристки Каміли Валлієвої бажанням Заходу "перетворити Росію на Північну Корею". Однак Жулін і слова не сказав про допінг. Про це він сказав в коментарі для росЗМІ, передає 24 Канал.

Дивіться також Країна ганьби: посольство Росії опублікувало расистський твіт, порівнявши Валієву та Вільямс

У Росії обурені рішенням щодо Валієвої

"Так, Захід остаточно розчехлився. Його завдання, як мені здається, перетворити Росію на Північну Корею. І вони цього методично домагаються. Звичайно, їх дратує, що на території Росії запасів корисних копалин більше, ніж будь-де у світі.

Тому кожна російська людина викликає у них роздратування. А Каміла Валієва ще й приголомшливо катається. Я не втомлююся про це говорити, таких фігуристок за всю історію не було ніколи. Вона мала стати балериною Великого театру, але обрала фігурне катання. А її взяли і знищили", – сказав росіянин.

Що відомо про черговий допінг-скандал за участі Росії

  • Результати російської спортсменки Каміли Валієвої були скасовані внаслідок позитивної допінг-проби. Її баловий рахунок становив 20 балів із 74 загальнокомандних. Олімпійська збірна Росії позбавилась золотої олімпійської нагороди, опустившись на третє місце.
  • У командному турнірі перше місце було присуджено збірній США, друге – Японії. Збірній Канади не вистачило лише одного бала для отримання бронзової медалі.
  • Також спортивний арбітражний суд дискваліфікував російську фігуристку на чотири роки через допінг-справу.