Кріштіану Роналду давно займається благодійністю. З останніх його таких справ була допомога лікарням португальського острова Мадейра, звідки родом футболіст. Тоді 36-річний гравець придбав 5 апартів штучної вентиляції легень.

Цікаво: Динамо візьме на себе витрати з лікування 11-річного футболіста, в якого стріляли у Тернополі

Благодійність від Роналду

Цього разу до його вчинку долучилась і дівчина португальця Джорджина Родрігес. Пара взяла на себе фінансові витрати на лікування юного 7-річного португальця Томаса. У 2019 році у хлопчика лікарі виявили нейробластому.

Батьки хлопчика шоковані вчинком зіркового футболіста та вже висловили слова подяки Роналду та його дівчині. Завдяки такій фінансовій допомозі хлопчик вже летить у одну з найкращих клінік Барселони.

Джорджина і Кріштіану, спасибі за вашу допомогу, солідарність і велике серце. Безмежно дякуємо вам за те, що Томас отримав можливість пройти це лікування,
– йдеться у повідомленні.

  • Раніше футболіст перерахував 375 тисяч євро, які отримав у якості призових за Євро-2016, у фонд боротьби з дитячими онкологічними захворюваннями. Всього Кріштіану віддав на благодійність близько 10 мільйонів євро та займає перше місце за цим показником серед спортсменів.