Костариканський футболіст пережив емоційне перегорання. Проте новоспечений клуб Матарріти допоміг йому одуматися.

Варте уваги Перший млинець нанівець: Забарний став найгіршим гравцем у своєму дебютному поєдинку в АПЛ

Складний період в житті

Рональд Маттаріта має всього 28 років, що є дуже юним віком для того, аби завершувати футбольну кар'єру. Після того, як гравець відіграв чемпіонат світу у Катарі, костариканець відчув, що футбол у ноьго далеко не на першому місці, тому лівий фулбек і хотів прийняти досить радикальне рішення.

Проте на заваді поспішним діям Матарріти стало його оточення. Рональду отямитися допоміг також і український колектив Дніпро-1, який подарував футболісту надію та віру у його сили. Матарріта по новому почав дивитися на футбол.

Мій світогляд ще місяць тому був повністю далеким від футболу через нескінченну кількість ситуацій, але ось я тут, і я все ще тут. Тепер я можу тільки подякувати тим людям, які мене не підвели. Сьогодні я тут навіть сам того не усвідомлюючи. У мене є друзі, сім'я та люди, які вірять у мене більше, ніж я сам. Мої агенти, мої фізіотерапевти та їхня клініка, моя сім'я та мої близькі друзі, а також СК Дніпро-1 та його прагнення дати мені простір та час, необхідний для того, щоб знову знайти правильний маршрут у кар'єрі,
– розповів Матарріта.

Кар'єра костариканця

  • 28-річний Рональд Матарріта останні 6 років виступав у МЛС. Захисник захищав кольори Нью-Йорк Сіті та Цинциннаті.
  • На чемпіонаті світу-2022 гравець зіграв 8 хвилин проти збірної Іспанії (0:7) та 16 хвилин проти збірної Німеччини (2:4).
  • За український колектив костарикенць поки що провів всього один матч. Матарріта відіграв 22 хвилини у переможному поєдинку "спортклубівців" проти Металіста 1925 (0:3) в рамках УПЛ.