В Європі наближається до завершення групова стадія відбіркового циклу до Євро-2024. Однією із перших путівку на турнір здобула збірна Бельгії, пише 24 канал.

До теми Вольові перемоги, які привели до мрії: які збірні достроково вийшли на Євро-2024

Перед останнім туром підопічні Доменіко Тедеско йшли другими у групі F, маючи два бали відставання від Австрії. Втім "червоно-білі" вже відіграли свої матчі, тому в разі перемоги над Азербайджаном "червоні дияволи" виграли б групу.

Кавказька команда не стала проблемою для бельгійців, які вже у першому таймі забили чотири голи. При цьому усі м'ячі оформив Ромелу Лукаку. Форварду Роми знадобилось для цього всього 20 хвилин.

Для Ромелу це перший покер в історії матчів за збірну Бельгії, а загалом нападник довів показник своїх голів за національну команду до 83-х. Це дозволило йому обійти Роберта Левандовського та піднятись на сьому сходинку у рейтингу топ-бомбардирів всіх збірних: