Цього тижня у Ліверпулі проходить пісенний конкурс Євробачення-2023. Концерт мав відбутися в Україні завдяки перемозі Kalush Orchestra. Втім через війну Європейська спілка радіомовлення і телебачення обрала для проведення Велику Британію.

До теми 20 учасників Євробачення підкорили глядачів: які країни пройшли у фінал

Тим не менше, конкурс проводиться від імені України. Багато відомих українців долучились до свята музики, в тому числі спортсменів. Наприклад, Віталій Миколенко взяв участь у ролику-тізері Євробачення.

На вечірку на честь відкриття приїхали наші легіонери з Іспанії Роман Зозуля та Андрій Лунін. Колишній гравець Динамо поділився спільною світлиною у фейсбук.

Мав честь отримати запрошення від посла Великої Британії Г’ю Елліотта на присвячений відкриттю Євробачення захід, який організували Посольство України в Іспанії спільно з Посольством Британії. Тішить, що була можливість обговорити подальшу тісну співпрацю з посольством Британії щодо допомоги та підтримки України. Зустрівся з представниками громади, познайомився з різними активними діячами. Приємно відчувати підтримку і небайдужість до ситуації в Україні, за що я, як громадянин України, висловлюю щиру подяку дипломатам Великої Британії,
– заявив Зозуля.

Читайте також У букмекерів є беззаперечний лідер Євробачення-2023: хто це і на якому місці Україна

Фінал Євробачення пройде 13 травня. Початок – о 22:00 за київським часом. Україну на конкурсі представить гурт TVORCHI із піснею "Heart Of Steel". Дует хлопців із Тернополя виступить під номером 19.